୨୦୨୩ ରେ ୩ରାଶିରେ ରାଜ ସୁଖ | କଣ କହୁଛି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟଫଳ

rasi 3

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଜୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରାଶି ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ମହତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଥାଏ । ସଂସାରରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ମନୁଷ୍ୟଙ୍କ ସହ ୧୨ ଗୋଟି ରାଶି ଯୋଡି ହୋଇ ରହିଥାଏ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶି ମାନେ କିଛି ନା କିଛି ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ଅନ୍ତର୍ଗତରେ ଆସିଥାନ୍ତି । ଗ୍ରହ ଗୁଡିକ ଶୁଭ ହେବା ଶୁଭ ଫଳ ଦେଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ଅଶୁଭଫଳ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାର କଠିନତା ଆଣିଥାଏ । ଏହି ତିନି ଗୋଟି ରାଶି ଏହି ୨୦୨୩ରେ ରାଜ୍ କରିବେ ।

୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଶନିଦେବ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ତ୍ରିକୋଣ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଦେବଗୁରୁ ବୃହଷ୍ପତି ବି ମୀନ ରାଶିରେ ଅଛନ୍ତି । ୨୦୨୨ ନଭେମ୍ବର ପରେ ମେଷ ରାଶିକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଏହି ଦୁଇଟି ବଡ ଗ୍ରହ ଧମାଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି ୨୦୨୩ ରେ । ବହୁତ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ନେଇକରି ଆସୁଛନ୍ତି ଏହି ତିନିଗୋଟି ରାଶିରେ । ବହୁତ ପରଶ୍ରମ ସତ୍ତ୍ୱ ଆପଣ ସଫଳ ହେଉନଥିଲେ । ଯେଉଁ କାମରେ ହାତ ଦେଉଥିଲେ ସେହି କାମ ବିଗିଡି ଯାଉଥିଲା । ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟ ରେ ଫାଇଦା କମ୍ ହେଉଥିଲା । ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରିରେ ପ୍ରମର୍ଶନ ହେଉ ନଥିଲା । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ବିବାଦ ଦେଖା ଦେଉଥିଲା ତ ଏହି ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

astrology

ସର୍ବ ପ୍ରଥମ ରାଶିଟି ହେଉଛି ମିଥୁନ ରାଶି । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଯାହା ସବୁ ସମସ୍ୟା ଥିଲା ତାହା ସମାପ୍ତ ହୋଇଯିବ । ଏହା ସହ ଶନିଦେବ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଗୋଚର କରିବେ । ୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଭାଗ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ଶନିଦେବ ରାଶିରେ ରହିବେ । ୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଜବରଦସ୍ତ ରାଜଯୋଗ ବନୁଅଛି । ଯାହା ୨୦୨୩ ରୁ ୨୦୨୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ । କିନ୍ତୁ ୨୦୨୩ ବର୍ଷରେ ଏମାନେ ରାଜ୍ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ଯେଉଁ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ରହିବ ।

ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶିଟି ହେଉଛି ସିଂହ ରାଶି । ସିଂହ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ୨୦୨୩ରେ ବନୁଅଛି ରାଜଯୋଗ । ୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଶନିଦେବ ଆପଣଙ୍କ ସପ୍ତମ ଭାବରେ ଟ୍ରାନଜେଟ କରିବେ କୁମ୍ଭ ରାଶିକୁ । ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟ ପାଇଁ ଏହା ଶୁଭ ସମୟ ରହିବ । ଏହା ସହିତ ବିବାହ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିଛି । ବିବାହ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଉଦୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ରାଜଯୋଗ କାରଣରୁ ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ୍ୟଙ୍କୁ ସମୟ ଖୁବ୍ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ଦ୍ୱାର ଖୋଲିଯିବ । ଆପଣଙ୍କ ଶୁଭ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

astrology .

ତୃତୀୟ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶିଟି ହେଉଛି କୁମ୍ଭ ରାଶି । କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ରାଜଯୋଗ ବନାଇବେ ଶନିଦେବ । ଶନିଦେବ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଘରେ ବସିବେ । ୩୦ ବର୍ଷ ପରେ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ରାଜଯୋଗ ବନାଉଛନ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଥମେ ଘରେ ବସି । ଯାହା ଫଳରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ଆପଣଙ୍କ କୌଣସି ଲୁହା ଜଡି ସହିତ କାମ କରୁଛନ୍ତି, ଆପଣ କୌଣସି ବି ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ୨୦୨୩ ବର୍ଷରେ ବ୍ୟାପାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ସମୟଟି ବହୁତ ଶୁଭ ରହିବ । ୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଏପରି ଏକ ରାଜଯୋଗ ବନୁଅଛି । ଶନିଦେବ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ନେଇକରି ଆସୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *