12 ଜୁଲାଇ ରଥଯାତ୍ରାରୁ ବଦଳିବାକୁ ଲାଗିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

ATHA

ରଥଯାତ୍ରା ଓଡିଶା ତଥା ବିଶ୍ଵର ବାକି ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ପାଳନ କରାଯାଏ । ଓଡ଼ିଶାର ମୁଖ୍ୟ ଯାତ୍ରା ରୂପେ ପୁରୀର ରଥଯାତ୍ରା ସର୍ବପ୍ରସିଦ୍ଧ । ଏହା ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରରେ ପାଳିତ ଦ୍ଵାଦଶ ଯାତ୍ରାର ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଧାନ । ଏହି ଯାତ୍ରା ଘୋଷ ଯାତ୍ରା, ମହାବେଦୀ ମହୋତ୍ସବ, ପତିତପାବନ ଯାତ୍ରା, ଦକ୍ଷିଣାମୁଖୀ ଯାତ୍ରା, ନବଦିନ ଯାତ୍ରା, ଦଶାବତାର ଯାତ୍ରା, ଗୁଣ୍ଡିଚା ମହୋତ୍ସବ ଓ ଆଡ଼ପ ଯାତ୍ରା ନାମରେ ବିଭିନ୍ନ ଶାସ୍ତ୍ର, ପୁରାଣ ଓ ଲୋକ କଥାରେ ଅଭିହିତ ।

ତେବେ ଏହି ରଥ ଯାତ୍ରାରେ ସ୍ୱୟଂ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ରୁପ ସ୍ୱରୁପ ଜଗନ୍ନାଥ ନିଜ ଭକ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖା ଦେବାକୁ ରତ୍ନ ବେଦୀରୁ ଉଠି ଆସନ୍ତି , ତେବେ ଏବେ ଏବେ ଜୋତିଷ ମାନେ ଦେଇଥିବା ସୁଚନା ଅନୁସାରେ ରଥଯାତ୍ରାଠାରୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ , ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ରାଶି ଗୁଡିକ କଣ ।

ଏହି ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଜିବ ବଦଳି ।

ବୃଷ ରାଶି- ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରଥମ ରାଶିଟି ହେଉଛି, ‘ବୃଷ ରାଶି’ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଙ୍କୁ ଶୁଭ ପରିଣାମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏମାନଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ।ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ର ଯୋଗ ବନୁଅଛି । ପ୍ରତଯୋଗୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । ବିବାହ କୁ ନେଇ ଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ । ଏହା ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ତଥା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ମଧୁର ହେବ । ଆପଣ ହସଖୁସିରେ ନିଜର ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଏହି  ମାସ ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ରହୁଛି ।

RASIIA

ମିଥୁନ ରାଶି- ବନ୍ଧୁଗଣ ଦ୍ୱୀତିୟ ରାଶିଟି ହେଉଛି, ‘ମିଥୁନ ରାଶି’।ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଙ୍କ ଜୀବନ ରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ବିଭିନ୍ନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ଏମାନେ ଧର୍ମ କର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଲିପ୍ତ ରହିବେ । ଏମାନଙ୍କ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶକ୍ତି ର ଉଜାଗର ହେବ । ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଏହା ସହିତ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କରିଥିବା ଆବେଦନ ରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି-ବର୍ତ୍ତମାନ ଭଗବାନ ହନୁମାନ ଙ୍କ କୃପା ରୁ କୁମ୍ଭ ରାଶି ର ଭାଗ୍ୟ ରେ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ବାଧାବିଘ୍ନ ର ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅନ୍ତ ଘଟିବ । ଆପଣ ସମସ୍ତ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ର ସମସ୍ତ ମନସ୍କାମନା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ପୂରଣ ହେବ । ଏହି ସମୟ ରେ ଆପଣ ନିଜ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ।

rasi2

କର୍କଟ ରାଶି – ଶେଷ ରାଶିଟି ହେଉଛି କର୍କଟ ରାଶି ଏହି  ମାସରେ କର୍କଟ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗ ରୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ , ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ , ବ୍ୟାପାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦେଖା ଯାଉଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ର ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ମିଳିବାର ଯୋଗ ବନୁଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ରାଶି , ଯାତକ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଠିକ ଓ ନୀଭୁଲ ତଥ୍ୟ ପଢିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି , ତେବେ ଗୋଟିେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ । ଲାଇକ କଲେ ହିଁ ଆମେ ଆପମହ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ବିଷୟରେ ସୁଚନା ପ୍ରଦାନ କରିବୁ । ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *