ଏହି ବର୍ଷ ସାର 5 ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ରହୁଛି ରାହୁ କେତୁଙ୍କ ନଜର , ମିଳିବ ବହୁତ କଷ୍ଟ

rasi

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ନଅ ଗ୍ରହ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି, ସେମାନଙ୍କର ଦଶାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆମ ଜୀବନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ | ସମସ୍ତ 9 ଟି ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରେ, ରାହୁ ଏବଂ କେତୁ ଏପରି ଗ୍ରହ, ଯାହାକୁ ନିଷ୍ଠୁର ଏବଂ ଅପମାନଜନକ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଆଜି ଆମେ ରାହୁ ଗ୍ରହ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ରାହୁ ଏକ ଭୈତିକ ଗ୍ରହ ନୁହେଁ, ଏହା ଏକ ଛାୟା ଗ୍ରହ | ବର୍ତ୍ତମାନ ରାହୁ ରୋହିଣୀ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ରୋହିଣୀ ନକ୍ଷତ୍ରର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛନ୍ତି ଚନ୍ଦ୍ର ଦେବ। ରାହୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ନକ୍ଷତ୍ରରେ ରହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅନେକ ରାଶି ର ପ୍ରଭାବିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସମସ୍ତ ରାଶିର ଉପରେ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରାଶି ଉପରେ ସେହି ପ୍ରଭାବ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

rasi1

ବୃଷ
ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କାହାକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ତୁମକୁ ପ୍ରତାରଣା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ନୂତନ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ
ଏହି ପରିମାଣ ରାହୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବ, ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦିଗରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ଏଡାଇବା ଉଚିତ୍, ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁନାହିଁ |

ସିଂହ
କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧାଜନକ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇ ପାରେ, ଏହାକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜିହିଁ, ଏହି ସମୟ ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ, ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ତଥାପି, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

rasi2

ତୁଳା |
ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ ଯତ୍ନର ସହ ଚାଲନ୍ତି, ରାହୁ ଆପଣଙ୍କ ପଥରେ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ହେତୁ ମାନସିକ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ସର୍ଟକଟ୍ ନିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ଼ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

କୁମ୍ଭ
ରାହୁଙ୍କ ଏହି ଦଶା ଯୋଗୁଁ ତୁମର ଖୁସି କମିଯିବ | ପୈତୃକ ସଂମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପରିବାରରେ ଏକ ବଡ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଆଇନଗତ ଅସୁବିଧାରେ ମଧ୍ୟ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଆପଣ କୈଣସି ପ୍ରକାରର ପିଲା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କୁ ଶକ୍ତି ଦେବ | ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *