ବହୁତ କମିଗଲା ସୁନା ରେଟ – ଓଡିଶାରେ ଦାମ ମାତ୍ର ଏତିକି ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲକୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ଯଦି ଆପଣ ହଳଦିଆ ଧାତୁ ଅର୍ଥାତ୍ ସୁନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଅଳଙ୍କାର କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଟେ | ଏଥର ହଳଦିଆ ଧାତୁରେ ରେକର୍ଡ ହ୍ରାସ ଘଟିଛି। ବିଶେଷଜ୍ଞ ମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୋଭିଡ -19 କାରଣରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା ବଜାରକୁ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ନିବେଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପାୟ। ଯଦି ଏହି ହାର ହ୍ରାସ କରାଯାଏ ନାହିଁ, ତେବେ କୈଣସି ବଜାର ପାଇଁ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ନିବେଶକ ପାଇବା କଷ୍ଟକର | ଆମର ସମ୍ବାଦଦାତା ଭୈମେନ୍ଦ୍ର ଶୁକ୍ଲା ଇଣ୍ଡିଆ ବୁଲିଅନ୍ ଏବଂ ଜୁଏଲର୍ସ ଆସୋସିଏସନର ୟୁପି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପ୍ରବୀଣ କୁମାର ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସୁନା ହାର ଆହୁରି ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ।

golds

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସୁନା ଚଳାଚଳ ।

ଦିନ ସୁନା (MCX ଅଗଷ୍ଟ ଭବିଷ୍ୟତ)
ସୋମବାର 47774/10 ଗ୍ରାମ |

ମଙ୍ଗଳବାର 47800/10 ଗ୍ରାମ (ଟ୍ରେଡିଂ ଅନ୍)
ଗତ ସପ୍ତାହରେ ସୁନା ଗତି |

ଦିନ ସୁନା (MCX ଅଗଷ୍ଟ ଭବିଷ୍ୟତ)
ସୋମବାର 47299/10 ଗ୍ରାମ |
ମଙ୍ଗଳବାର 47684/10 ଗ୍ରାମ |
ବୁଧବାର 47910/10 ଗ୍ରାମ |
ଗୁରୁବାର 47721/10 ଗ୍ରାମ |
ଶୁକ୍ରବାର 47923/10 ଗ୍ରାମ |

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *