21 ଜୁଲାଇ 2021 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasiphala -odia

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ପୋଷାକ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲରେ ଯିବ, ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ଏହା କରାଯାଇପାରିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ଅସନ୍ତୋଷ ଦୂର ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି, ତେଣୁ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | ପଡୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ, ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଆପଣଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ହଠାତ୍ କାର୍ଯ୍ୟଭାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ଥାଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ମନରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିଭାବରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ପୁରୁଣା ରୋଗ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏହି ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଚାପ ବଢିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ବନ୍ଧୁମାନେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳାଫଳ ତୁମେ ପାଇପାରିବ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଆପଣ ନିଜ ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | କ୍ରେଡିଟ୍ କାରବାର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ତୁମେ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମର କାମ ସମାପ୍ତ କରିବା ଉଚିତ, ଏହା ତୁମକୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କିଛି ବିଷୟରେ ମନରେ ନିରାଶାର ମେଘ ରହିବ | ଶରୀରରେ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବେ | ଆପଣ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସଫଳତାର ନୂତନ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କଥାବାର୍ତ୍ତା ଉପରେ ଆପଣ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ତୁମେ ଶୀଘ୍ର କିଛି କର, ଏହା ଏକ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିପାରନ୍ତି। ଜଣଙ୍କୁ ମିସୋଗିନି ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *