ଜୁଲାଇ 26 Rasiphala ( ରାଶିଫଳ ) – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasiphala -odia

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନରେ ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉପାୟ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ, ତେଣୁ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନିଅ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ସମୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ପାଇବା ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳ ହେବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆପଣ କିଛି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି | ଭାଗ୍ୟର ଅଭାବ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବେ

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରେ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରୋଜଗାର ହାତ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ମନେହୁଏ | କିଛି ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କର ତେବେ ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ସରକାରୀ ଶକ୍ତିର ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବିବାଦର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଶାନ୍ତ ମନ ସହିତ ଯେକୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଉପଭୋଗ୍ୟ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରିବାର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଖରାପ କମ୍ପାନୀଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ସୁଖଦ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ, ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଦୃଢ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରିବେ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଖୁସିରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଘର ନିର୍ମାଣ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ବିପଦ ନେଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସର୍ବଦା ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି କୌଣସି ଅଦାଲତ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଟିକେ ଟେନସନ୍ ଲାଗୁଛି | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କର, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *