10 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ରାଶିଫଳ -ଏହି ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ।

rasii

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ, ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିପାରେ | ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର ଚତୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଯୁକ୍ତିରେ ପ୍ରବେଶ କର ନାହିଁ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଭାବନା ଦ୍ୱାରା ଦୂରେଇ ଯାଇ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ କରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖିଲେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାନସିକ ଚାପ ଶେଷ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ଏହା ଏକ ହାତ ନେବ | ସମାଜରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ a କୁ ଏକ ଉତ୍ତମ ଉପାୟରେ ପୂରଣ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଆଇନଗତ ବାଧା ଦୂର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ବିତାଇବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡ଼ିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଅର୍ଥ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଏବଂ ଭଲ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରନ୍ତି |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ଦେଖାଯାଉଛ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଦିନ ବିତାଇବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ହଠାତ୍ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ବେରୋଜଗାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ବିଶେଷ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଦୌ ଅବହେଳା କର ନାହିଁ, ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ଆହୁରି ବଢିପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ| ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା | ଜଣଙ୍କୁ l ଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଦିନ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ | ହଠାତ୍ ତୁମେ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବ | ଆପଣ ଶାଶୁଘରରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମକୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *