ଏ ହେଉଛନ୍ତି ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର 10 ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ – 3 ଜଣ ତ..

heroin

ଆମର ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜିର ପୋଷ୍ଟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁନିଆର 10 ଟି ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହାର ସୈନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ତାଲିକାରେ ଜାଣିବା | କେଉଁ ଦଶଟି ସୁନ୍ଦର? ଦୁନିଆର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |

ଆଲେକ୍ସାଣ୍ଡ୍ରା ଡାଡାରିଓ |
ମାର୍ଚ୍ଚ 16, 1986 ରେ ଆମେରିକାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲେକ୍ସଜାଣ୍ଡାର୍ ଆନା ଦାଦାରିଓଙ୍କ ନାମରେ ସାନ ଆଣ୍ଡ୍ରିଆସ୍, ଟ୍ରୁ ଡିଟେକ୍ଟିଭ୍ ବାଇୱାଚ୍ ଏବଂ ଆମେରିକୀୟ ହରର୍ ଷ୍ଟୋରୀ ଭଳି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ସୂଚନା ପାଇଁ, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ 16 ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଟେଲିଭିଜନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ |

Deepika Padukone

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ |
ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ତଥା ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଓଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଦୃଢ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଆମେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଲୁକ୍ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କର ହାଲୁକା ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ହସ ହେତୁ ସେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ହୃଦୟ ଉପରେ ଶାସନ କରନ୍ତି |

ମାରଗଟ୍ ରୋବି |
ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାରଗୋଟ୍ ରୋବି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ପାଇଁ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟନି, ୱାଲ୍ ଅଫ୍ ୱାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସ୍କାଣ୍ଡ୍ ଫୋକସ୍ ଏବଂ ପାନ୍ ଏମ୍ ଭଳି ବଡ ସିନେମାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହା ସହିତ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଉତ୍ପାଦକ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇଛନ୍ତି |

ଏମା ଷ୍ଟୋନ୍ |
ଆମେରିକୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏମା ଷ୍ଟୋନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କୁ ଫୋର୍ବସ୍ ସେଲିବ୍ରିଟିର 100 ଜଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ତାଲିକାରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଆମେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ସେ 2007 ମସିହାରେ ସୁପରଡାଡ ଫିଲ୍ମରୁ ଅତୁଳନୀୟ ସଫଳତା ପାଇଥିଲେ |

Ursay snakebite

ଉର୍ସାୟ ସାପରବନ୍ଦ |
ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ସାୟ ସପରବନ୍ଦ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ | ମାର୍ଚ୍ଚ 18, 1993 ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଉର୍ସାୟ ସାପରବନ୍ଦଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କୁ ଦି କ୍ରାଉନ୍ ରାଜକୁମାରୀ, ନେଙ୍ଗ ନାଇ ସଙ୍ଗ, ଆଦି ଉର୍ସାୟା ସ୍ପାରବ୍ୟାଣ୍ଡ ଇତ୍ୟାଦି କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଜିନ୍-ଆ-ଇମ୍
ସେପ୍ଟେମ୍ବର 14, 1991 ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିନ୍-ଆହା-ଇମ୍ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟରରେ କଳିଙ୍ଗ ଇଟ୍, ଗୁଟ୍ ଲାହର୍ – ଦି ଗୁଡ୍ ୱାଇଫ୍ ଭଳି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଗାୟକ ତଥା ମଡେଲ ଭାବରେ ଅନେକ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି |

ଚାର୍ଲାଇଜ୍ ଥେରନ୍ |
ଓଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଚାର୍ଲାଇଜ୍ ଥେରନ୍, ଯିଏ ମୁଖ୍ୟତଃ ତାଙ୍କ ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକାରେ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ, ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ପାଇଁ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କର କିଛି ପ୍ରମୁଖ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଦି ଭାଗ୍ୟ ଅଫ୍ ଦି ଫୁରିୟସ୍, ତୁଷାର ଧଳା ଏବଂ ଦ ହଣ୍ଟସମ୍ୟାନ୍ ଭଳି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ସ୍କାରଲେଟ୍ ଜୋହାନ୍ସନ୍ |
ନଭେମ୍ବର 22, 1984 ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍କାରଲେଟ୍ ଜୋହାନ୍ସନ୍ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ଜଣେ ସଫଳ ଗାୟକ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବ୍ୟାଟେଟ୍ ଚେଲର ସ୍କାରଲେଟ୍ ଜୋହାନ୍ସନ୍ ମଧ୍ୟ ଫୋର୍ବସ୍ ସେଲିବ୍ରିଟି 100 ତାଲିକାରେ ଅନେକ ଥର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସେମାନଙ୍କର ଚେହେରା ଯୋଗୁଁ, ସେମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ |

Dakota Johnson

ଡାକୋଟା ଜନସନ |
ଅକ୍ଟୋବର 4, 1989 ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ସୁନ୍ଦର ଆମେରିକୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡାକୋଟା ମେ ଜନସନ ମାତ୍ର 12 ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଡେଲିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ କେବଳ 27 ବର୍ଷ ବୟସରେ ସମୟ ସହିତ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହୋଇଥିଲେ |

ଭେନେସା ହେସଲର୍ |
ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭେନେସା ହେସଲର୍ ଜାନୁୟାରୀ 21, 1988 ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ, ଯିଏକି ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟରରେ ଲେ ମିଲ୍ ୟୁନେ ନଟ୍, ଅଲିମ୍ପିକ୍ ଗେମ୍ସରେ ଆଷ୍ଟେରିକ୍ସ ଏବଂ ଲା ଇଗିଲା ଡେଲ୍ କ୍ୟାପିଟାନୋ ଭଳି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ଚେହେରା ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *