ଅନୁଷ୍କା ସେଠି କହିଲେ ଏମିତି କଥା ପ୍ରଭାସ ମୋ ସହ ରାତି ୩ଟା ରେ କରିଥିଲେ ଏମିତି |

ଅନୁଷ୍କା ସେଠି କହିଲେ ଏମିତି କଥା ” ପ୍ରଭାସ ମୋ ସହ ରାତି ୩ଟା ରେ କରିଥିଲେ ଏମିତି | ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ। ଅନୁଷ୍କା ସେଠି ଏବଂ ପ୍ରଭାସ ଙ୍କୁ ନେଇ ଆସୁଛି ବର୍ତ୍ତମାନ ର ବଡ଼ ଖବର।’ବାହୁବଲୀ’ ଫିଲ୍ମରେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ସେଠି ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସୁପରହିଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ। ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବ୍ୟତୀତ ଅନୁଷ୍କା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଅନୁଷ୍କା ସେଠି ତାଙ୍କ ଏବଂ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଛନ୍ତି। ଉଭୟ ଅନୁଷ୍କା ସେଠି ଏବଂ ପ୍ରଭାସ ପ୍ରାୟ 15 ବର୍ଷ ଏକାଠି ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବିତାଇଛନ୍ତି।

Anushka shetty

ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ଅନ୍-ସ୍କ୍ରିନ୍ ବନ୍ଧନ ତିଆରି ହୋଇଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଦୁଇଟି ସମ୍ପର୍କର ଖବର ଅନେକ ସମୟରେ ହେଡଲାଇନ୍ ରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିଥାଏ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ରିଲ୍ ଲାଇଫ୍ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ମଧ୍ୟ ସମ୍ବାଦରେ ବହୁତ।

ତେବେ ଉଭୟ ତାରକା ଏହି ରିପୋର୍ଟକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ଖବର ବନ୍ଦ ହେବାର ନାମ ନେଇନାହିଁ ।ପ୍ରକୃତରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି କି? ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶେଷରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଅନୁଷ୍କା ସେଠି ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଗତ 15 ବର୍ଷ ଧରି ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ଜାଣିଛି ଏବଂ ସେ ମୋର ରାତି 3 ଟା ର ବନ୍ଧୁ।

Anushka

ଅନେକ ଥର ମୋର ଅସୁବିଧାରେ ମତେ ପ୍ରଭାସ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଥରେ ସୁଟିଙ୍ଗ ସେଟ ରେ ମୋର ଅସୁସ୍ଥତା ସମୟରେ ରାତି ୩ଟା ରେ ମୁଁ ପ୍ରଭାସ ଙ୍କୁ ହୋଟେଲ ରୁ କଲ କରିଥିଲି। ମୋ ଜ୍ୱର ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାସ ମତେ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ସହ ନେଇ ମେଡ଼ିକାଲ ରେ ଦେଖାଇ ଥିଲେ। ସୁବିଧା ଅସୁବିଧା ରେ ପ୍ରଭାସ ସଭିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସନ୍ତି। ପ୍ରାୟତ ଆମର ଲିଙ୍କଅପ୍ ର ଖବର ଆସେ। ପ୍ରାୟତ ଆମର ଲିଙ୍କଅପ୍ ର ଖବର ତିଆରି ହୁଏ କାରଣ ଆମେ ଦୁହେଁ ପରଦାରେ ବହୁତ ଭଲ ଦମ୍ପତି ପରି ଦେଖାଯାଉ ଏବଂ ଆମେ ଦୁହେଁ ବିବାହିତ ନୁହଁନ୍ତି ।

ଯଦି ଆମ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଥାଏ, ଆମେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ କହିଥାନ୍ତୁ । ଆମେ ଦୁହେଁ ମଣିଷ, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଭାବନାକୁ ଲୁଚାନ୍ତି ନାହିଁ। ଅନୁଷ୍କା ସେଠିଙ୍କ ଏହି ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ପଢିବା ସେହି ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଚକିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କ ମାମଲାରେ ବିବାହର ଆଶାରେ ବସିଛନ୍ତି । ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଅନୁଷ୍କା ସେଠିଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *