20 ପଇସା ର ଏମିତି କୟେନ ଆପଣଙ୍କୁ କରିଦେବ କୋଟିପତି ।

ଛୋଟ ବୁନ୍ଦା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ମହାସାଗର ତିଆରି କରେ ଏକ ପୁରାତନ ଉପଦେଶ ଯାହା ଆପଣ ଶୁଣିଥିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହାକୁ କିଛି ବି ଉପାୟରେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | କୋଭିଡ୍ ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଯଦି ତୁମେ ତୁରନ୍ତ ଟଙ୍କା ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର 25 ପଇସା ମୁଦ୍ରା ତୁମକୁ 1.5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଯାଏ ଦେଇପାରିବ |

ଆପଣ କଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି?

ଆପଣ ଘରେ ବସି 1.5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ | ତୁମକୁ କେବଳ ତୁମର ଘରେ ପୁରୁଣା 25 ପଇସା ମୁଦ୍ରା ଖୋଜିବା | ଏହା ପରେ, ଏହାର ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍ କରି, ଆପଣଙ୍କୁ ଫଟୋ ଇଣ୍ଡିଆ ମାର୍ଟ ଡଟ୍ କମ୍ ଅପଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକମାନେ ନିଲାମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଯିଏ ତୁମର ମୁଦ୍ରା ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ବିଡ୍ କରେ ସେ ସେହି ମୁଦ୍ରା ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରେତା ସହିତ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ବିଝାମଣା କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଛି |

25 paise

କେଉଁ ମୁଦ୍ରା ଆପଣଙ୍କୁ କୋଟିପତି କରିବ |

ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଥିବା 25 ପଇସା ମୁଦ୍ରା ରୂପା ରଙ୍ଗର ହେବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଆପଣ ପୁରୁଣା ମୁଦ୍ରା ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ବିଶେଷ ଅଭ୍ୟାସ ସହିତ କୋଟିପତି ହୋଇପାରିବେ |

ଆପଣ 5 ପଇସା ଏବଂ 10 ପଇସା ମୁଦ୍ରା ବିକ୍ରି କରି ତୁରନ୍ତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ | ଏଠାରେ ସର୍ତ୍ତ ହେଉଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଏହି ମୁଦ୍ରାଗୁଡ଼ିକ ରହିବା ଉଚିତ ଯେଉଁଥିରେ ମାଆ ବୈଷବୀ ଦେବୀଙ୍କ ଛବି ଛପା ହୋଇଛି, ଆପଣ ସେହି ମୁଦ୍ରାଗୁଡ଼ିକୁ IndiaMART.com ରେ ବିକ୍ରି କରିପାରିବେ | IndiaMART ହେଉଛି ଭାରତର ସର୍ବ ବୃହତ ଇ-ବାଣିଜ୍ୟ ବଜାର ସ୍ଥାନ | “ଇଣ୍ଡିଆମାର୍ଟ 10 କୋଟି କ୍ରେତା ଏବଂ 60 ଲକ୍ଷ + ଯୋଗାଣକାରୀଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରୁଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *