12 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasiphala -odia

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଶିକ୍ଷା, ବ୍ୟବସାୟ, ଚାକିରିରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ମନୋବଳ ଦୃଢ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମ କାମରେ ତୁମକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ପାଦ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ର କ୍ରେଡିଟ୍ କାରବାର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ମିଠା ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ, ଆପଣଙ୍କର ବିବାହିତ ଜୀବନ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ |ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମ କାମରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକେ ନରମ ଏବଂ ଗରମ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପାର୍ଟୀ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ କରିପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସାମାଜିକ ଭାବରେ ଅପମାନିତ ନହେବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଚାକିରି ବଦଳାଇବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅନ୍ୟାୟ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏପରି କିଛି କରିବା ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜକୁ ଉପଭୋଗ କରେ | ଭଜା ଏବଂ ମସଲାଯୁକ୍ତ ଖାଦ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଖଦ ଦେଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣ ଆଜି ବହୁତ ସୃଜନଶୀଳ ଭାବରେ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଯଦି ତୁମେ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ରହିଛ, ତେବେ ଆଜି ତୁମର ହସ ସେମାନଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ଦୂର କରିବାର ସହଜ ଉପାୟ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବିପଥଗାମୀ ପଶୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଜଳ ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କର |

ତୁଳା ରାଶି : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟରେ ଅନିଶ୍ଚିତତା ହେତୁ ବିରକ୍ତିକରତା ଆସିପାରେ | ସେୟାର କିଣିବା କିମ୍ବା ବିକ୍ରୟ କରିବା ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ନୁହେଁ | ଆପଣ ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନା ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଲଜ୍ଜିତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କିଛି ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପିତ ହେବ | ଯୌବନ ର ମଜା ନେଇ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଖେଳନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରେମିକ / ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ଦୂରତା ଆସିପାରେ |

ବିଛା : କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବାଧାବିଘ୍ନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାହସ ଏବଂ ସ୍ଥିରତା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ସମୟ | ସମ୍ପର୍କରେ ନୂତନ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ସମୟରେ ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମେ ଯେତେ ଅଧିକ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆରାମରେ ବିତାଇବ, ତୁମର ଶକ୍ତି ପୁନର୍ବାର ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଦେଶୀ ଘିର ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହାର ଭବିଷ୍ୟତ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିପାରେ, ଯାହା ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ପରୀକ୍ଷଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିର ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଥରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ହଠାତ୍ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ ନିରାଶାଜନକ ମନେହୁଏ |କୌଣସି ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଯେକୌଣସି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଅଛି | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମ ଜୀବନରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *