16 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala -odia

ମେଷ ରାଶି : ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଆହୁରି ବଢାଇବ ଏବଂ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ରଖିବ | ତୁମ ଭିତରେ ଅଦ୍ଭୁତ ଶକ୍ତି ପ୍ରବାହିତ ହେବ | କ୍ରୀଡା ଖେଳିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଭଲ କରିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ବହୁ ପଛରେ ଛାଡିଦେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜି ଭଲ ଖବର ପାଇ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି କାହାକୁ କୌଣସି ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ନାହାଁନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର କଳା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଜ୍ଞାନ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ଦୀର୍ଘ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତିର ସିଦ୍ଧତା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଅଛି | ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସଠିକ୍ ସମୟରେ ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଫାଇଲ୍ ଏବଂ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ଗୁଡିକ ସହଜ ରଖନ୍ତୁ | ଘରର ବୟସ୍କ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଶୁଣ ଏବଂ ବୁଝିବ ଏବଂ କେବଳ ସେତେବେଳେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ |

କର୍କଟ : ଜୀବନରେ ଅନୁଶାସନ ଆଣିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯେଉଁମାନେ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ହୁଏତ ଜଣେ ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସେବା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଆଜି ନିଜ ସାଥୀ ପାଇଁ ସମୟ ପାଇପାରିବେ | ଦୈନଦିନ ଜିନିଷରୁ ବିରତି ନିଅ ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଦାୟିତ୍ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଖାଦ୍ୟରେ ଅବହେଳା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ପରି ମନେ ହେଉଛି, ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଅସୁବିଧା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଜଣେ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ସମାଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ବିନିଯୋଗ ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

ବିଛା : ଆଜି ଚାରିଆଡେ ଅଧିକ ଚାଲିବ, କିନ୍ତୁ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଶଳପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ମନ ଏଠାକୁ ବୁଲିବ | ପୁରୁଣା ଟେନସନ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ସେୟାର ବଜାର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଜଣେ ବଡ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଜଡିତ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁମୋଦିତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଏକ ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ମାତାର ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପାଇବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବସି ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ବିଜୟ ପାଇବେ | ରୋଜଗାରରେ ଆପଣ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କିଛି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଆଜି କିଛି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ଆପଣ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତିର କାରବାର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏହା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *