18 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasii

ମେଷ : କୌଣସି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ | କିଛି ନୂଆ ଏବଂ ଭିନ୍ନ କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ସଫଳତା ଆଣିବ | ନବ ବିବାହିତ ଏବଂ ଯୁବକ ଦମ୍ପତି ପାରସ୍ପରିକ ନିକଟତରତା ଉପଭୋଗ କରିବେ | ତୁମର ବଢୁଥିବା ସ୍ଥିତି ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ରୁଟିନ୍ ଏବଂ ଡାଏଟ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବ |

ବୃଷ : ତୁମ ହାତରେ ଯାହା କିଛି କାମ ନେଇଛ, ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ସହିତ କରିବାକୁ ହେବ | ଲୋକଙ୍କ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଛାଡି ଅନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରିବେ | ମାର୍କେଟିଂ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଆଗରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ରଖିବା ଉଚିତ୍, ଜିନିଷଗୁଡିକ ସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଥାଏ | ଚାକିରି ସମୟରେ ସମୟ ରଖନ୍ତୁ | ଚର୍ମ ରୋଗ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସେୟାର ବଜାର ଏବଂ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡ ଇତ୍ୟାଦିରୁ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ମିଳିବ | ଭୁଲ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ପେଟର ଉତ୍ତେଜନା ଏବଂ ଅମ୍ଳତା ହୋଇପାରେ | ଯାତ୍ରା ଆରାମଦାୟକ ହେବ | ଜଣେ ଅସୁବିଧାଜନକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ପୁରୁଣା ପ୍ରକଳ୍ପର ସଫଳତା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଲେଖିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ କ୍ଷତି ହେତୁ ମନ ଦୁଖୀ ହୋଇପାରେ | ଘର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏହାକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମାନସିକ ଆରାମ ପାଇଁ ଯୋଗ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ କର |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ଘରୋଇ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି | ତୁମର ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରଖିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ, ଟିକେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତୁ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ନରମ ରହିବ | ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଧାର୍ମିକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରାର ଯୋଗ ପରିବାର ସହିତ କରାଯାଉଛି। ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଯେକ new ଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ, ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ବାହାର ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବରିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ ରଖ | ତୁମେ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସମୟ ମଧ୍ୟମ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇ ପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ଅଫିସରେ ଭାରି କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ସହକର୍ମୀମାନେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆଇନଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି | ଯଦି କୌଣସି କୋଟ୍ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମ କାମ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଘରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ, ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *