19 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆଫଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasiphala -odia

ମେଷ : କୌଣସି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ | କିଛି ନୂଆ ଏବଂ ଭିନ୍ନ କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ସଫଳତା ଆଣିବ | ନବ ବିବାହିତ ଏବଂ ଯୁବକ ଦମ୍ପତି ପାରସ୍ପରିକ ନିକଟତରତା ଉପଭୋଗ କରିବେ | ତୁମର ବଢୁଥିବା ସ୍ଥିତି ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ରୁଟିନ୍ ଏବଂ ଡାଏଟ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବ |

ବୃଷ : ତୁମ ହାତରେ ଯାହା କିଛି କାମ ନେଇଛ, ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ସହିତ କରିବାକୁ ହେବ | ଲୋକଙ୍କ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଛାଡି ଅନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରିବେ | ମାର୍କେଟିଂ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଆଗରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ରଖିବା ଉଚିତ୍, ଜିନିଷଗୁଡିକ ସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଥାଏ | ଚାକିରି ସମୟରେ ସମୟ ରଖନ୍ତୁ | ଚର୍ମ ରୋଗ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସେୟାର ବଜାର ଏବଂ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡ ଇତ୍ୟାଦିରୁ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ମିଳିବ | ଭୁଲ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ପେଟର ଉତ୍ତେଜନା ଏବଂ ଅମ୍ଳତା ହୋଇପାରେ | ଯାତ୍ରା ଆରାମଦାୟକ ହେବ | ଜଣେ ଅସୁବିଧାଜନକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ପୁରୁଣା ପ୍ରକଳ୍ପର ସଫଳତା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଲେଖିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ କ୍ଷତି ହେତୁ ମନ ଦୁଖୀ ହୋଇପାରେ | ଘର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏହାକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମାନସିକ ଆରାମ ପାଇଁ ଯୋଗ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ କର |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ସଫଳତାର ପଥ ପାଇବ | ଆୟରେ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନ ଟିକେ ଚତୁର ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ | ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସଫଳତାର ଅନେକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ମିଳିପାରିବ | ଅଫିସରେ ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଅସମାପ୍ତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ, ଆପଣ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବେ | ବିପୁଳ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧିର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ଦେଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ରହିବ, ତେଣୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟୟବରାଦ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ଟିକିଏ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖିପାରିବେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ସରକାର ଏବଂ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | କିଛି ବିଷୟରେ ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ରହିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ପିତାଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *