Science Fact – କେଉଁ ସମୟରେ ଝିଅମାନେ ଅଧିକ ରୋ-ମା-ଣ୍ଟି-କ ହୋଇ ଜାଆନ୍ତି , ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣନ୍ତୁ

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲକୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ଏମିତି ରେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଶା-ରି-ରୀକ ସଂ-ମ୍ପ-ର୍କ ବିଷୟ ରେ କଥା ହେବାକୁ ଚାହିଁବୁ କି ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଏମିତି କିଛି ସମୟ ବିଷୟ ରେ ଯେତେ ବେଳେ ସେମାନେ ଏହି ସଂ-ଭୋ-ଗ ପ୍ରକ୍ରିଆ କୁ କେବେ ବି ସ-ମ୍ଭା-ଳି ପାରି ନ ଥାନ୍ତି ।

ଏମିତି ରେ ସଂ-ଭୋ-ଗ ପକ୍ରିଆ ଏକ ସାଧାରଣ ପକ୍ରିଆ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା କେତେ ବେଳେ ବି କାହା ମନ କୁ ଆସି ଥାଏ । ସାଧାରଣ ଭାବେ ଏହା ନିଜର ପାର୍ଟନ ଙ୍କ ସାମ୍ନା ରେ ରହିଲେ ହିଁ ଆସି ଥାଏ । ଏମିତି ରେ ମହିଳା ମନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଏହା କିଛି ଅଧିକ ପରିମାଣ ରେ ରହି ଥାଏ । ହେଲେ ସେମାନେ ନିଜକୁ କୋଣ୍ଟ୍ରଲ କରିବା ସିଖିଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ କାହା ଆଗରେ ଏହି ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ବା ଦେଖେଇ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ ।

ହେଲେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଉ-ତ୍ତେ-ଜିତ ହେବା ର ସଠିକ୍ ସମୟ ବିଷୟ ରେ କେହି ପୁରୁଷ ବି ସଠିକ୍ ଭାବେ ଜାଣି ନ ଥାନ୍ତି । ଯେଉଁ ସମୟରେ ମହିଳା ମାନେ ଅତ୍ୟାଧିକ ଭାବେ ପାଗଳ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି ସବୁ ସମୟ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁ ସମୟ ରେ ମହିଳା ମାନେ ଅଧିକ ଉ-ତ୍ତେ-ଜିତ ରହି ଥାନ୍ତି ।

GIRL3

ଯଦି ଆମେ ବୟସର କଥା କହିବା ତେବେ ମହିଳା ମାନଙ୍କର ବୟସ 16 ରୁ ହିଁ ସେମାନଙ୍କ ଉ-ତ୍ତେ-ଜନା କ୍ରିଆ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଥାଏ ଏବଂ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ହ-ସ୍ତ ମୈ-ଥୁ-ନ ର ସାହାରା ନେଇ ଥାନ୍ତି । ଏବଂ ଏହି ବୟସ 25 ଯାଏ ରହି ଥାଏ ଏବଂ ଏହି ବୟସ ସରିବା ପରେ ସେମାନେ ଏତେ ଆଗ୍ରହ ହୋଇ ନ ଥାନ୍ତି ।

ସେହି ପରି ବେଳେ 30 ରୁ 35 ବର୍ଷିୟ ମହିଳା ମାନେ ସେହି ସମୟ ରେ ନିଜର ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ପାରନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ସମୟ ରେ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ  କରିବା ପାଇଁ ଲାଜ କରିବା ଜରୁରୀ ନ ଥାଏ କି ସେମାନେ ଲାଜ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ମହିଳା ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିଲେ ସେମାନେ ଖାସ୍ କରି ନିଜର ମାସୀକ ଋ-ତୁ ଶ୍ରାବ ର ଚାରି ଦିନ ପୂର୍ବ ରୁ ଏବଂ ଋ-ତୁ ଶ୍ରାବ ହେବାର ଚାରି ଦିନ ପରେ ସେମାନଙ୍କ କାମନା ବାସନା କରିବାର ବହୁତ ମନ ହୋଇ ଥାଏ । ସେମାନେ ନିଜକୁ କୋଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *