12 ଅକ୍ଟୋବର 2021 ରାଶିଫଳ – ହଠାତ ବଦଳୁଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasiphala -odia

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଚତୁରତାକୁ ବ୍ୟବହାର କରି କାମ କର, ତେବେ ଏଥିରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ଭଲ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହୋଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଆଶା କର | ତୁମେ ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିପାରିବ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟର ଆଧାରରେ ରୁହ ନାହିଁ, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଳିଆ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗରେ ରହିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି, ଆପଣ ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଭଲ ଲାଭ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରତିଭା ତୁମର ଭାଗ୍ୟକୁ ଜାଗ୍ରତ କରିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ| ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ତୁମ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ହୃଦୟ ସୁଖଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ତୁମ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆପଣ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଆଶା କରାଯାଏ | ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ ଏକାଗ୍ର ହୋଇପାରିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରତ ମହିଳାମାନେ ପ୍ରଗତିର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଉଛନ୍ତି | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ପାଇବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଶାସନରେ ଶାସକ ଦଳ ସହିତ ମିଳିତତାର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଯଦି ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଆୟର ଉତ୍ସ ବଢିପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ସୁଖର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | ଟେଲିକମ୍ ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହିପରି କିଛି ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ନିରାଶ ହେବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ପ୍ରେମ ବିବାହର ଗଣ୍ଠି ବାନ୍ଧି ପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଦିନ ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ, ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଯାନ ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟର ସମୟ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି, ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଶାଶୁଘରର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରୁଥିବାବେଳେ ବହୁତ ସତର୍କତାର ସହିତ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *