ନବରାତ୍ରୀରେ ମହା ସଂଯୋଗ – 6 ଟି ରାଶି ଉପରେ ଭୋଳାନାଥ ପ୍ରଶନ୍ନ ।

mahadev

ଶାରୀରିକ ଅକ୍ଷମତା ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ବୋଧହୁଏ ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତତ୍ତ୍ୱଗତ ସ୍ତରରେ ନକାରାତ୍ମକତାକୁ ହଟାନ୍ତୁ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଏହି ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀର ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ଅଭାବ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ତୁମେ ଚିନ୍ତିତ |

astrology .

ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ସହିତ ବ୍ୟତିକ୍ରମ ହେବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଇଶ୍ୱରଙ୍କ ଉପାସନା ଏବଂ ଶାନ୍ତିରେ ସହାୟକ ହୁଏ | ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ହେବେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ମଜା ହୋଇପାରେ | କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ରହିବାର କିମ୍ବା ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ଅଛି |

ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଦିନଟି ଉପଯୋଗୀ | ବିବାହ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଖ ବଢ଼ାଇଥାଏ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବେ | ନୂତନ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଦରକାର | ଆଜି ତୁମର ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ |

ASTROLOGY1

ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଜା ହେବ | ଅଫିସ୍ ସହକର୍ମୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଖୁସିରେ ବଞ୍ଚିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ସହଜ ଅଟେ ଏବଂ ଆପଣ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରୁ ଉପକୃତ ହେବେ |

ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ସିଂହ ରାଶି, ବୃଷ ରାଶି, ତୁଳା ରାଶି ଏବଂ ମକର ରାଶି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *