ସରିଲା କାନ୍ଦିବାର ଦିନ । ଏହି 6 ଟି ରାଶିର ଲୋକ ହେବେ କୋଟିପତି ।

shani dev

ଏହି ଦୁନିଆର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ପାଇବା ଉଚିତ୍, ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅର୍ଥର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ, ସେମାନେ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ସୁଖମୟ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ସମସ୍ତ ମାନବ ନିଜ ଜୀବନରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି, ସମସ୍ତ ସାମଗ୍ରୀର ଆରାମ ପାଇବାକୁ | ଅନେକ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଅର୍ଥ ପାଆନ୍ତି, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଏପରି ଯେ ସେମାନେ ଚାହିଁଲେ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ, ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ |

ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସମାନ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା କିଛି ପ୍ରତିକାର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ଧନର ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଜୀଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ |

Lakshmi

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧିର ଉପାୟ ବିଷୟରେ |

ଯଦି ତୁମେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଧନସମ୍ପତ୍ତିର ସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ଡାକିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ତୁମ ଘରେ ଏକ ଶଙ୍ଖ ସେଲ ରଖିବା ଜରୁରୀ | ଏଥିପାଇଁ, ଶଙ୍ଖ ସେଲ ହେଉଛି ସମୁଦ୍ରର ଘୁଞ୍ଚିବା ସମୟରେ ପ୍ରାପ୍ତ 14 ଟି ମୂଲ୍ୟବାନ ରତ୍ନ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ, ଯାହା ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିଲା | ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଜୀଙ୍କୁ ଭାଇ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ | ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଯେଉଁ ଘରେ ଶଙ୍ଖ ସେଲ ଅଛି, ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଜୀ ସେଠାରେ ରୁହନ୍ତି | ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏକ ଶଙ୍ଖରେ ପାଣି ଭର୍ତ୍ତି କରି ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ। ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଜୀ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସବୁବେଳେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ |

ଯେହେତୁ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ବାଉଁଶ ବଂଶୀ ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ଜୀଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରିୟ, ଯେଉଁଠାରେ ବଂଶୀ ରଖାଯାଏ, ଧନ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ସହିତ ସେହି ଘରେ ସର୍ବଦା ପ୍ରେମ ଏବଂ ସହଯୋଗ ରହିଥାଏ | ନା, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ବଂଶୀ ଭାଙ୍ଗି ନାହିଁ କିମ୍ବା କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କଟାଯାଏ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ଏକ ମୋଟା ରେଶମୀ ସୂତା ବନ୍ଧା ହେବା ଉଚିତ |

krishan

ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଶୁଭ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ବେକରେ 7 ମୁଖୀ ରୁଦ୍ରକଳା ପିନ୍ଧନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଧନର ଲାଭ ପାଇବେ |

ଯଦି ତୁମେ ସବୁବେଳେ ନିଜ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ଏହି ବାନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଉତ୍ତର-ପଶ୍ଚିମ କୋଣରେ ଥିବା ଏକ ସୁନ୍ଦର ମାଟି ପାତ୍ରରେ କିଛି ସୁନା ଓ ରୂପା ମୁଦ୍ରା ବାନ୍ଧ, ତେବେ ସେହି ହାଣ୍ଡିକୁ ଗହମ କିମ୍ବା ଚାଉଳରେ ଭର, ଯଦି ତୁମେ ଏହା କର ତେବେ ସେଠାରେ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଟଙ୍କା ଅଭାବ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *