ମଙ୍ଗଳବାର 12 ଅକ୍ଟୋବରରୁ ବଦଳୁଛି ଏହି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ।

ମକର, ମୀନ ରାଶି |

ଏହି ଚିହ୍ନର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ, ବିଶେଷ କରି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଭଲ ଆକାରରେ ରୁହ | ତୁମର ଚାପ ହ୍ରାସ କର ଏବଂ ତୁମର ମଙ୍ଗଳ ପାଇଁ କ’ଣ ଘଟୁଛି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କର | ଯଦି ତୁମର ପ୍ରିୟଜନମାନେ ତୁମକୁ ପ୍ରତାରଣା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ତୁମେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହେବ | କେବଳ ସମୟ ବିତାଇବା ଶାନ୍ତି ଆଣିବ | ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

astrology .

ଆୟର ଅତିରିକ୍ତ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକ ବିକାଶ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପଡିବ, ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ପାଇବ | ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ତୁମକୁ ଅନୁକୂଳ କରିବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏତେ ଖରାପ ନୁହେଁ ଯେ ତୁମର କେବଳ ସମସ୍ୟା ଅଛି | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ନକରିବା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ରହିବ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଆପଣଙ୍କ ପିଲା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ |

ଅଫିସ୍ ଭିତରେ ସ୍ୱରକୁ ସ୍ୱାଗତ କର କିମ୍ବା ସଂଯମ କର | ଏକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ, ଏକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ | ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଦରମା ପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *