16 ଅକ୍ଟୋବର 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜି ପରଠୁ ଏହି ରାଶିରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ।

rasii

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ହଠାତ୍ କିଛି ଲାଭ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ତୁମ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନରେ ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ରହିବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କମ୍ ପରିଶ୍ରମରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରିବ | ସିଷ୍ଟମ୍ ଉନ୍ନତି କରିବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ମେଳ ଖାଇଲେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ବଡ଼ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ତୁମର ମନ ବିଚଳିତ ହେବ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମାତାର ଆଶୀର୍ବାଦ ତୁମ ସହିତ ରହିବ | ପତି କିଛି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣ କିଛି କାମରେ ନିରାଶ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | କିଛି ପୁରୁଣା ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ, କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଥଣ୍ଡା ମନ ସହିତ ଯେକୌଣସି ବିଷୟର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦୃଢ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ ତୁମର ମନ ଖୁସି ପାଇବ | ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲା ଅଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ସଫଳତା ମିଳିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି | ଅର୍ଥର କ୍ରେଡିଟ୍ କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ |ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *