ଧନତେରସ (03 November) ଘରକୁ ଆଣନ୍ତୁ ଏହି ( 10ଟି ଜିନିଷ ) ଧନର ବୃଦ୍ଧି ହେବ |

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଜାଣିବା ଧନତେରସ ଦିନ କେଉଁ ଜିନିଷ କିଣିବା ଦ୍ୱାରା ଆମର ଭାଗ୍ୟ ରେ ପରିବର୍ତନ ହେବା ସହିତ ଧନ ର ବୃଦ୍ଧି ହୋଇ ଥାଏ । ହେଲେ ଆଗ ଜାଣି ନେବା କେଉଁ ଜିନିଷ କିଣିବା କଥା ନୁହେଁ ଆମେ ମାନେ ଏହି କଥା ଜାଣିଛେ କି ଧନତେରସ ଦିନ ସୂନା , ରୂପା ଏବଂ ପିତଳ ର ଆଦି ଧତୁ କିଣା କିଣି କରିବା ବହୁତ ଶୁଭ ହୋଇ ଥାଏ ।

ଏହି 2021 ବର୍ଷ 3 ନଭେମ୍ବର କୁ ଧନତେରସ ପଡୁଥିବା ବେଳେ ଏହି ଦିନ ଧନତେରସ ଦିନରେ ଏମିତି ବି କିଛି ଜିନିଷ ରହିଥାଏ । ଜାହାକୁ କେବେ ବି କିଣିବା କଥା ନୁହେଁ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣି ନେବା ସେହି ସବୁ ଜିନିଷ ବିଷୟ ରେ ଯଦି ଆପଣ ମାନେ କିଣିବେ ତେବେ ଆଗାମୀ ଦିନ ମାନଙ୍କ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଭୟଙ୍କର କଷ୍ଟ ପାଇବା ପାଇଁ ପଡିପାରେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣି ନେବା ସେହି ଜିନିଷ ଗୁଡିକ ବିଷୟ ରେ ।

Mother Lakshmi

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରଥମେ ରହିଛି ଜାହା ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଧନତେରସ ଦିନ କେବେ ବି କାଚ ର ଜିନିଷ କିଣିବା କଥା ନୁହେଁ । ଏହା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଘର ପାଇଁ ବହୁତ ଅଶୁଭ ହୋଇ ଥାଏ ।

ସେହି ପରି ବନ୍ଧୁଗଣ ଦୁଇ ନମ୍ବର ରେ ରହିଛି । କଳା ରଙ୍ଗ ର ଜି୍ନିଷ ହିିନ୍ଧୁ ଶାସ୍ତ୍ର ରେ ଏହି ଦିନ ରେ କଳା ରଙ୍ଗ ର ଜିନିଷ ଆଣିବା ବହୁତ ଖରାପ ହୋଇ ଥାଏ ଏବଂ ପରେ ଆପଣ ମାନଙ୍ରୁ ବହୁତ କଷ୍ଚ ଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ପଡି ପାରେ ଏବଂ କିଣିବା କଥା କହିଲେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଧନତେରସ ଦିନ ଘରକୁ ଗୋଟିଏ ଲୁଣ ପକେଟ୍ ଆଣନ୍ତୁ ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଅଟେ ।

lakshmi

ସେହି ପରି ଶଙ୍ଖ , ହଳଦୀ, ନଡିଆ , ରୂପା ର ମୃତି , ମୁକୁଟ ଠାକୁର ଙ୍କ କୋଠଉ , କଉଡି ଏବଂ ଏକ ଆଖି ରହି ଥିବା ନଡିଆ ଘରକୁ ଆଣିଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ସହିତ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଜିବନ ରେ ସବୁ ବେଳେ ସୁଖ ଦେଖା ଦିଏ ଏବଂ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇ ଥାଏ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *