24 ନଭେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasi

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ବ୍ୟବସାୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପିଲାଟିର ସଫଳତା ସହିତ ମନ ଖୁସି ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଘର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଏକାଠି ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ନୂତନ ଅନୁଭୂତି ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢ଼ିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ବୈଶେଇକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଛୋଟ ଜିନିଷ ଉପରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କର ନାହିଁ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇ ପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ସ୍ଥିତିରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ପ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରେ ପରିବାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ଏହି ଉତ୍ସବ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯାଏ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜମି ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡିକ ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଅବନତି ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ସବୁବେଳେ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ଆପଣ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ତୁମେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ଜିତିବ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲା ଅଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଏହା ସହିତ, ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ପଥ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ସମାଜରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲା ଅଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ରୋଜଗାରର ନୂତନ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକ ବିକଶିତ ହୋଇପାରିବ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କିଛି ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ସାଧାରଣ ଦିନ ରହିବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଯେକୌଣସି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *