26 ନଭେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasii

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ, ଶୁଭଫଳ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରଖିବେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଜମି ନିର୍ମାଣ ସହ ଜଡିତ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ବେକାର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ରୋଜଗାର ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ : ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆପଣ ଯୋଜନା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜାଳିଆ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ତୁମେ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି : କୌଣସି କାଗଜପତ୍ରରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହା କାହାର ମଧ୍ୟସ୍ଥତା ଦ୍ୱାରା ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ମା’ଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଯାତ୍ରା କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଖରାପ କମ୍ପାନୀରେ ଫସିଯିବା ପାଇଁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କର, ଯାହାଫଳରେ ତୁମର ପ୍ରତିଛବି ଖରାପ ହେବ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ସୁଖଦ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ପରସ୍ପରକୁ ସମ୍ମାନର ଅନୁଭବ ହେବ | ଇଟାଭାଟି ଏବଂ ସିମେଣ୍ଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଉପକାରୀ ହୋଇପାରେ। ହନୁମାନ ଜୀଙ୍କୁ ଭର୍ମିଲିୟନ୍ ଅଫର୍ କରନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଉଭୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଧାରଣା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅଳସୁଆ ହେତୁ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟଟି ଠିକ୍ ସମୟରେ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଜିନିଷ ପାଇଁ ଦାୟିତ୍ .ହୀନ ରଖିପାରନ୍ତି | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଥୀଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହଠାତ୍ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ମୌସୁମୀ ରୋଗଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବଢିପାରେ | କୌଣସି ନୂତନ ଅଫର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ | ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ପ୍ରାଚୀନମାନେ ତୁମକୁ ଏପରି ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରିବେ ଯାହା ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ | ଭ୍ରମଣକାରୀ ଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି | ଯୁବକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରି ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସାମଗ୍ରୀକ ଆରାମରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ମନ ପରିବାରର ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ବହୁତ ନିରାଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରର ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କର | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ, ବିବାଦ, ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବଡ଼ ଉପହାର ପାଇପାରିବ, ଯାହା ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯେଉଁ ଦିନ ତୁମେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଛ, ସେହି ଦିନ ଆସିଛି | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଦ୍ୱାରା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ସତେଜ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *