27 ନଭେମ୍ୱର 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳୁଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi

ମେଷ: ଆପଣ ଆଜି ଏକ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ପାଇପାରିବେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଲାଭଦାୟକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିବ | ଆଜି ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ରହିପାରେ | ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ତେଣୁ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କର ନାହିଁ |କୌଶଳରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ସମ୍ଭବ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପୁରସ୍କାର ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଅଶାନ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଯଦିଓ ଆପଣ ଚତୁରତାର ସହ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ବୃଷ: ଏକ କ୍ଷେତ୍ର ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତାରାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି | ଭରସା ଛାଡ ନାହିଁ | ଛୋଟ ରୋଗ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଋଣ ସହଜରେ ବ୍ୟବହୃତ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ରାଜ୍ୟ ସହାୟତା ମିଳିପାରିବ | ଉଭୟ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ପାରିବାରିକ ବିବାଦରେ ସିଧାସଳଖ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ, ଭାଇ ଓ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ମତ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କର | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବା ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ: ଆପଣ କିଛି କହିବାରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | କ୍ଷେତରେ ହଠାତ୍ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଭାବପ୍ରବଣ ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ | ଘର କିଣିବା କିମ୍ବା ନିର୍ମାଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କ ମତକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆଗାମୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ତୁମକୁ ଏକତ୍ର ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ କଟାଉଛ | ଆଜି ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ଶାନ୍ତ ହେବେ। ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବହୁତ ବଡ ଡିଲ୍ ହୋଇପାରେ | ରୋଜଗାରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ: ଆଜି କୌଣସି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ଘେରି ରହିବ | ତୁମର ପୁରା ଦିନ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାରେ ବିତାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଦେବ ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯାତ୍ରା ନିଅ, ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ | ଭୟ ଏବଂ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ | ଆଦୌ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଧନ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଅନେକ ଦିନ ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ହଠାତ୍ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସ୍ଥିର ଟଙ୍କା ପାଇବେ, ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ସିଂହ : ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନ ସେମାନଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଶୁଭ ସୂଚନା ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ଘରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ମତ ସହିତ ସହମତ ହେବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ ହେଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଗାଡି କିଣିବା ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ରାଶିର ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଅଧିନସ୍ଥ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହେବ | ମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯୁବକମାନେ ସଫଳତାର ଦୃଢ଼ ସମୁଦାୟ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି :ଆଜି ବିଛାର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତି ପଥରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ 2 ଗୁଣ କାମ ପାଇବେ | ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ଆପଣ ଅର୍ଥର ଲାଭ ପାଇଛନ୍ତି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆରାମ ଏବଂ ସୁଖରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆଜି ବାକି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଭୋଜନ ଏବଂ ପାନୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଉତ୍ତମ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ପାଇବ | ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଦିନକୁ ଆନନ୍ଦରେ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ତୁମର ଇଚ୍ଛା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *