ହଟେଲ ଭିତରେ ରାସଲୀଳା | ଧରା ପଡିଲେ ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ

video

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଆଗରୁ ବହୁତ ସାରା ପ୍ରେମି ଯୁଗଳ ଙ୍କ ଭାଇରଲ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ଥିବେ । ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏମିତି ଏକ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି ।

viral

ଯେଉଁଠାରେ ହୋଟେଲ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ମାନେ ପହଁଚିଥିଲେ । ଏବଂ ସେହି ସମୟ ରେ ସେମାନେ ରାସଲୀଳା କରୁଥିଲେ । ଏବଂ ସେହି ସମୟ ରେ ପୋଲିସୀ ବାବୁ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ପହଁଚି କରି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଧରି ନେଇ ଥିଲେ । ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟି ଏେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ବି ଏଠାରେ ସେହି ଭିଡ଼ିଓ କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଦେଖି ପାରୁ ଥିବେ । ହୋଟେଲ କୁ ଏକ ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀ ଆସିଥିବା ବେଳେ ସେଠାରେ ପୋଲିସ୍ ବାବୁ ପହଁଚି ଥିଲେ । ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଧରି ନେଇ ଥିଲେ ଏବଂ ଧରିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ହାଜତ କୁ ପଠାଜାଇଥିଲା ।

ତେବେ ଏଠାରେ ପ୍ରେମିକ ଏବଂ ପ୍ରେମିକା କଣ ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ ହୋଟେଲ କୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜାଣି ପାରୁ ଥିବେ । ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏଠାରେ ନିହାତି କହିବାକୁ ପଡିବ କି ସେମାନେ କଣ ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ । ଯଦି ଜାଣି ପାରୁଛନ୍ତି ନିହାତି କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *